پایگاه خبری تحلیلی ساحل گمیشان

bh04رييس بنياد مسكن شهرستان تركمن و گميشان از واگذاري 9 واحد مسكن مهر به معلولين شهرستانهاي تركمن و گميشان در نوروز 96 خبرداد.

به گزارش ساحل گميشان ، حيدري رييس بنياد مسكن شهرستانهاي بندرتركمن و گميشان در جلسه مددجويان بهزيستي شهرستان گميشان كه در محل فرمانداري شهرستان برگزار شد گفت تا كنون  32 واحد مسكن مهر معلولين در شهرستان گميشان در اختيار آنان قرار گرفته است و در اين مرحله 9 مسكن جهت خانواده هايي كه دو معلول و يا بيشتر در شهرستانهاي تركمن و گميشان دارند در نظر گرفته شده است كه سهم گميشان سه واحد مي باشد.

وي در ادامه گفت: واحدها 300 میلیون ریال کمک بلاعوض در نظر گرفته شده است که از آن مبلغ، 150میلیون ریال توسط اداره بهزیستی، 100میلیون ریال توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و 50 میلیون ریال توسط خیرین مسکن ساز پرداخت مي شود.

در ادامه امير شير توماج فرماندار گميشان گفت: حمایت از معلولین از سیاست های نظام و از برنامه های مهم دولت است ومسئولين مربوطه موظفند  تمام تلاش خود را براي خانه دار كردن معلولين به كار بگيرند.

وي در پايان ضمن تشكر و عرض خداقوت به  خانواده هاي معلولين گفت : كار خانواده هاي اين عزيزان بسيار مهم و حكم ايثار دارد و مطمئنا اجرشان در پيشگاه خداوند محفوظ خواهد ماند.

 bh03

 

bh04

 

bh05