dd1wمیثم اصفهانی کر دانش آموز گمیشانی که در کنکور ریاضی 96 موفقق به کسب رتبه 382 شد گفت من دانش آموز قوی نبودم و نمره کتبی ضعیفی داشتم اما ناامید نشدم و خواستم جزء نفرات برتر شوم  .

به گزارش ساحل گمیشان ، گفتگویی صمیمانه با میثم اصفهانی کر داشتیم ، دانش آموزی که بنا بر گفته خودش خیلی قوی نبوده و نمرات ضعیفی داشته اما در مقطع پیش دانشگاهی ناگهان مصمم می شود تا جز نفرات برتر شود

میثم می گوید متولد 1377 شهرستان بندرترکمن است و محل زندگی و تحصیلش در شهرستان گمیشان ،شهر گمیش تپه است و در مدرسه امام خمینی گمیش تپه دیپلم خود را گرفته است.

از دانش آموز موفق کنکوری پرسیدیم چند ساعت در روز مطالعه کرده در جواب گفت:از اول آبان تصمیم جدی برای درس خواندن گرفتم دوماه اول تقریبا میانگین روزی 6 ساعت درس خواندم و بعد زمان باقی مانده تا عید را تقریبا روزی 8 ساعت مطالعه کردم و تلاش کردم تا عید درسها را به جای خوبی برسانم و در تعطیلات عید مطمئن شدم رتبه خوبی می آورم و بعد عید تا کنکور فقط سعی کردم خودم را در همان حد نگه دارم و با میانگین مطالعه 6 ساعت ادامه دادم.

اصفهانی کر گفت: میزان مطالعه مهم نیست آنچه مهمتر است تمرکز بر روی درس و مطالعه صحیح است

وی ادامه داد برای درسهای تخصصی به یکی از آموزشگاههای کنکور گرگان آمدم و مشاور مرا راهنمایی میکرد و باعث شد در درس  فیزیک و شیمی  رنبه بالایی کسب کنم.

میثم می گوید میخ واد در یکی از رشته های مهندسی برق یا کامپیوتر ادامه تحصیل بدهد.

وی در پایان گفت: دانش آموز ضعیف و قوی مهم نیست،  آنچه مهم است تلاش و پشتکار است اگر دانش آموزان ضعیف تر هم درست تلاش کنند مثل من موفق می شوند من هم مثل آنها درسم ضعیف بود.