یکشنبه, 02 ارديبهشت 1397

حرف‌های رفتگر ۴۲ساله که عضو شورای شهر رشت شد/ وقتی استخاره گرفتم و خوب آمد گفتم خدایا به امید تو

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

1dd773a704becdd68a1f69e869a8d356 XLمحمدحسن علی‌پور پاکبان (رفتگر) ٤٢ ساله‌ای است که با شعار «از مردم برای مردم» در انتخابات شورای شهر رشت شرکت کرد و حالا به انتخاب مردم یکی از منتخبان این شورا شده است.

به گزارش ساحل گميشان به نقل از اعتماد پخش تصوير پوستر‌هايش با لباس نارنجي رنگ رفتگري ميان شهر پيچيد و حالا با بيش از ۱۷ هزار راي يكي از صندلي‌هاي شوراي شهر را به دست آورده است. عليپور حدود ۱۵ سال است كه رفتگر است و به صورت قراردادي با شركت‌هاي مختلف به صورت پيمانكاري كار كرده.

او كه با مدرك كار و دانش فعاليتش را در شغل پاكباني شروع كرده و در كنار آن ادامه تحصيل نيز داده است، مي‌گويد: «من به خاطر علاقه‌اي كه به ادامه تحصيل داشتم درس خواندم و وارد دانشگاه شدم و الان ليسانس روابط عمومي دارم.» او درباره نحوه انتخابش نيز ادامه مي‌دهد: «والله ته دلم روشن بود البته استرس هم داشتم همان موقع رفتم استخاره گرفتم و خوب شد و همانجا گفتم خدايا به اميد تو. هزينه زيادي نكردم. سرمايه من همين همكارانم، ‌همين دوستان و خانواده‌هاي‌شان بود كه چهره به چهره براي من تبليغ مي‌كردند. من پوستر چاپ كردم اما خيلي زياد نبود كلا يك ميليون تومان هزينه چاپ پوستر و كارت شد. حتي براي پوستر هم با همين لباس رفتگري عكس انداختم.»

به اشتراک بگذارید

آرشیو

روز :  
ماه :  
سال :