Golestanema1سردار صادقی گفت: مردم استان گلستان از همان روزهای اولیه مبارزه با اسکتبار به صحنه امدند وشهدای زیادی به انقلاب تقدیم کردند با تقدیم دها شهید مدافع حرم ثابت کردند باب شهادت همچنان در استان گشوده است.

 به گزارش ساحل گمیشان ؛ سردار صادقی فرمانده سپاه استان گلستان در اجلاسیه چهار هزار شهید استان گلستان گفت : مردم غیور استان گلستان از همان سالهای ۴۲ که امام مبارزات خود را شروع کرد به فرمان رهبر خود لبیک گفتند و با تقدیم ۴۰۰۰ شهید دفاع مقدس نقش بسیار  موثری را در پیروزی انقلاب اسلامی داشتند.

وی در ادامه به رشادت های جانانه مردم گلستان دو قیام ۵اذر اشاره کرد و افزود : قیام پنجم اذر مردم استان یکی از ویژه ترین و مهمترین اقدامات مردمی در دفاع از نظام و انقلاب بود که برای همیشه به عنوان یک واقعه مهم و پر افتخار تاریخی در استان گلستان ثبت شده است.

سردار صادقی ادامه داد : بعد از پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس نیز مردم استان گلستان ۴۹ شهید منا و ده شهید مدافع حرم داشتند و این نشان دهنده این مطلب است که باب شهادت در استانمان همواره گشوده است.

فرمانده سپاه استان گلستان در پایان یاد اور شد : از چهار هزار شهید استان گلستان ۲۳۳ نفر از شهدای پاسدار و بسیجی بودند و ۶ شهید ترور و ۱۲۷۵ شهید نیروی انتظامی و ۲۷۷ نفر از شهدای نیروی انتظامی بودند