جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان با اشاره به روند ساخت طولانی‎مدت پارک موزه دفاع مقدس در استان گفت: نسبت به مرکز فرهنگی دفاع مقدس گلستان بی‎مهری شده است.13920811000736 PhotoH

 به گزارش ساحل گمیشان به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالله عین‎علی عصر امروز در جلسه شورای حفظ آثار دفاع مقدس استان گلستان اظهار کرد: دفاع مقدس یکی از مهمترین ایام‎الله‎های نظام جمهوری اسلامی است که دو خطر بسیار بزرگ «فراموشی» و «تحریف» آن را تهدید می‌کند.

وی با بیان اینکه در اکثر استان‎های کشور مراکز فرهنگی دفاع مقدس با سرعت خوبی تکمیل و در حال بهره‎برداری است، تصریح کرد: ساخت مراکز فرهنگی در استان‎های متعددی صورت می‌گیرد، لازم است پیگیری عملیاتی مناسبت‎تری در استان اتخاذ شود.

جانشین فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: تاریخ شفاهی جنگ توسط حفظ آثار و نشر ارزش‎های دفاع مقدس پیگیری می‌شود اینها کارهای خوبی است که در دست اقدام است، یقینا با همکاری و هم‎افزایی و همدلی مسوولان روند ساخت این پروژه تسریع خواهد شد.
 
عین‎علی بیان کرد: شهدای گمنام در نقاط مختلف کشورمان تدفین شدند برای اینکه فرهنگ دفاع مقدس را برایمان دائماً یادآوری کنند لذا هر کاری در این راستا انجام دهیم جزو تکالیف‎مان است و نباید در این زمینه غفلت کنیم.
 
وی با تاکید بر اینکه همه باید نسبت به موضوعات دفاع مقدس حساسیت به خرج دهیم، گفت: این موضوع مهم را در استانی که دارالمومنین است باید با جدیت پیگیری کنیم در موضوع مرکز فرهنگی دفاع مقدس واقعاً دچار عقب‌ماندگی هستیم و این پروژه مورد بی‎مهری قرار گرفته است.