مجری برنامه شبکه اول سیما در برنامه زنده امروز از اقدام شهردار بندرترکمن در طرح کاشت درخت و معافیت از پرداخت عوارض شهری تمجید کرد.golestanema28

به گزارش ساحل گمیشان به نقل از آوای ترکمن، طی تماس تلفنی برنامه شبکه اول سیما با شهردار بندرترکمن از این اقدام محمود کم تقدیر شد.

محمود کم در رابطه با اجرای این طرح خلاقانه در راستای گسترش فضای سبز این اقدام را گام مهمی در جهت تشویق مردم به نگهداری و ایجاد محیط های سبز با استفاده از کاشت نهال دانست.

شهردار بندرترکمن با اشاره به پتانسیل گردشگری شهرستان نیز از همه مردم ایران برای بازدید ایام نوروز جهت حضور در این شهر توریستی و گردشگری دعوت نمود .

مجری شبکه اول سیما نیز با تقدیراز طرح شهردار بندرترکمن مردم را برای حضور در شهر زیبا و ساحلی بندرترکمن خاصه در ایام نوروز تشویق نمود.

شایان ذکر است طرح شهردار بندرترکمن در راستای گسترش فضای سبز و معافیت یک ساله مالیاتی بازتابهای فراوانی در صداوسیما و خبرگذاری های مختلف کشور داشته است.

در قالب این طرح هر یک از مغازه داران صنوف مختلف که به مدت سه سال وظیفه‌ مراقبت و نگهداری از درختان کاشته شده را برعهده بگیرد پس از پایان سال سوم و ثمر بخش بودن فعالیت‌ها و رسیدگی مطلوب آنها به مدت یک سال از پرداخت عوارض شهری معاف خواهد شد.

انتهای پیام/