پایگاه خبری تحلیلی ساحل گمیشان

IMG00512953شهردار بندرترکمن با انتقاد از نحوه مدیریت سواحل گلستان که در اختیار محیط زیست مازندران است، خواستار واگذاری این بخش، به محیط زیست گلستان شد.

ساحل گمیشان : شهردار بندرترکمن با انتقاد از نحوه مدیریت سواحل گلستان که در اختیار محیط زیست مازندران است، خواستار واگذاری این بخش، به محیط زیست گلستان شد.
پوریا میرزا زنجانی، اظهار کرد: یکی از زیباترین جاذبه‌های توریستی ما در استان سواحل دریای خزر است که زیبایی آن روز به روز کاهش می‌­یابد و مهم­ترین دلیلش این است که مدیریت محیط زیست سواحل با استان ما نیست.
وی ادامه داد: باید مدیریت محیط زیست این منطقه به استان ما داده شود زیرا ما در بحث توسعه­ سواحل مجبور به نامه­‌نگاری­های فراوانی با استان مازنداران هستیم که در چندین مورد با اقدامات ما مخالفت شد.
شهردار بندرترکمن گفت: مهم­ترین دغدغه­ ما بحث فاصله گرفتن ساحل از منطقه مطلوب است. ما در پاکسازی سواحل نیز دچار مشکل هستیم.
وی بیان کرد: البته در بحث زیباسازی ساحل و شهر بندرترکمن اقدامات خوبی صورت گرفته از جمله کارها در شهربندرترکمن ایجاد فضای سبز، روشنایی­‌های فضای سبز، در حوزه­ ترافیکی نیز تابلوهای ما اصلاح شدند و روکش‌­های آسفالت تجدید شد. در حوزه­ شهرداری افزایش شیفت­‌های خدمات شهرداری را داشتیم.
میرزازنجانی گفت: در بحث سواحل ساماندهی محل شنا و جانمایی بخش بانوان و آقایان صورت گرفت. بازسازی و بهسازی نمازخانه و سرویس­‌های بهداشتی نیز انجام شد. برگزاری مسابقات فرهنگی و ورزشی و ایستگاه ­های فرهنگی به همراه جنگ ­های شادیی همراه با موسیقی محلی را دستور کار داریم.
وی در پایان گفت: اقدامات ترافیکی در شهر بندرترکن انجام شده و ۳۰ درصد کاهش تصادفات و حوادث رانندگی را شاهد بودیم.


منبع:مهر