یکشنبه, 29 بهمن 1396

بازداشت 170 نفر در تجمعات اخیر گرگان / تعدادی لیدر دستگیر شدند که جرم شان سنگین است / با آشوبگران مماشات نخواهد شد

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

دادستان مرکز استان گلستان با اعلام بازداشت 170 نفر در آشوبهای اخیر شهر گرگان گفت : با بر هم زنندگان نظم عمومی و اقدام کنندگان علیه امنیت ملی هیچگونه مماشاتی نخواهد شد.1442461438 1442342878edalatgolestan93

به گزارش ساحل گمیشان به نقل از گلستان ما ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید مصطفی حقی دادستان مرکز استان گلستان صبح امروز شنبه 16 دیماه در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار کرد : در تجمعات و اغتشاشات اخیر علیه نظام ، نظم عمومی و امنیت ملی در شهر گرگان حدود 170 نفر بازداشت شدند .

حجت الاسلام حقی افزود : همه این افراد با طی روند قانونی و صدور قرار روانه زندان شدند که تعدادی از آنها با آوردن وثیقه آزاد شدند و البته تعدادی نیز هنوز در زندان هستند تا به جرم آنها رسیدگی شود .

وی تصریح کرد : از این تعدادی که دستگیر شدند تعدادی لیدر بودند که قطعا جرم آنها سنگین تر بوده و مجازاتهای سنگین تری نیز برای آنها در نظر گرفته می شود .

دادستان مرکز استان گلستان خاطرنشان کرد : افرادی که در خیابان اقدام به شعار و تخریب اموال عمومی و دولتی کرده به جرائم آنها بطور مجزا رسیدگی خواهد شد .

حقی تاکید کرد : هیچگونه مماشاتی با بر هم زنندگان نظم عمومی و آسایش مردم در کار نیست و همانطور که بارها گفته ایم امنیت مردم خط قرمز ماست و هیچگونه مسامحه ای با این افراد در دستور کار نیست و به جرم تک تک این افراد رسیدگی خواهد شد .

وی در پایان بار دیگر خانواده ها را به دقت بیشتر در خصوص رفتار فرزندان توصیه کرد و گفت : پدران و مادران نقش خود را در کنترل و آگاهی بخشیدن به فرزندان ایفا کنند و رفتارهای اجتماعی مثبت و پرهیز از هنجارشکنی را به آنها بیاموزند .

انتهای پیام /

به اشتراک بگذارید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی

آرشیو

روز :  
ماه :  
سال :