پایگاه خبری تحلیلی ساحل گمیشان

a6در مراسمی با حضورنماینده ولی فقیه درسپاه نینوا گلستان  از زحمات حجه الاسلام علی نصیری تجلیل و حجت الاسلام سلمان پور به عنوان نماینده ولی فقیه در سپاه گمیشان معرفی شد.

به کزارش ساحل گمیشان، حجه الاسلام جعفر رعایتی نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان  در این مراسم گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مجموعه ای است که برای دین کار می کند.

وی افزود: پیروزی و غلبه مستضعفین عالم بر مستکبران وعده الهی است و در قرآن به آن اشاره شده است و ما این اراده الهی را بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره ) در کشورمان شاهد بودیم.

رعایتی در ادامه گت:انقلاب اسلامی مان با خود اعتماد و اتحاد مسلمانان در کشور را به ارمغان آورد و تا هر زمان که ما این اتحاد را حفظ کنیم دشمنان نمی توانند به ما آسیبی وارد کنند.

نماینده ولی فقیه در ادامه گفت:آمریکا و شوروی به فرموده امام ببرهای کاغذی هستند و تنها حرف می زنند و تهدید می کنند همچنان که امروز می بینیم مردم ما پشتیبان ولایت و حامی انقلاب هستند و از دستشان هیچ کاری بر نمی آید.

در پایان از زحمات حجت الاسلام علی نصیری تجلیل و حجت الاسلام سلمان پور به عنوان نماینده ولی فقیه در سپاه گمیشان معرفی شد.

a3

 

a4

 

a6

 

a7

 

a8

 

a9

 

a10

 

a11

 

a12

 

a14

 

a1

 

a2

آرشیو

روز : ماه : سال :