چهارشنبه, 01 فروردين 1397

ارائه تسهیلات 20 میلیون تومانی با بازپرداخت 12 ساله در مناطق مرزی گلستان

امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

کارشناس مسوول تسهیلات بنیاد مسکن گلستان گفت: مبلغ طرح تسهیلات قرض‌الحسنه 20 میلیون تومانی ویژه نقاط مرزی استان گلستان است و یا افرادی که در راستای تخریب و مقاوم سازی منازل روستایی خود اقدام کنند که این وام با بازپرداخت 12 ساله خواهد بود.13961018000583 Test_PhotoH

به گزارش ساحل گمیشان ، محمد محسنی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان گفت: مبلغ  طرح تسهیلات قرض‌الحسنه 20 میلیون تومانی ویژه نقاط مرزی استان گلستان است و یا افرادی که در راستای تخریبو مقاوم سازی منازل روستایی خود اقدام کنند با بازپرداخت 12 سال خواهد بود.

وی تصریح کرد: تسهیلات مسکن روستایی از سال 1384 در دستور کار قرار گرفت و در قالب اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در حال پرداخت است.

کارشناس مسوول تسهیلات بنیاد مسکن گلستان ابراز کرد: مبلغ طرح تسهیلات قرض‌الحسنه 18 میلیون تومان و 20 میلیون تومان است که تسهیلات 20 میلیون تومانی ویژه نقاط مرزی است و یا افرادی که در راستای تخریب و مقاوم‌سازی منازل روستایی خود اقدام کنند.

محسنی خاطرنشان کرد: تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد پنج درصد به متقاضیان واجد شرایط ارائه می‌شود و با بازپرداخت 12 ساله خواهد بود.

کارشناس مسوول تسهیلات بنیاد مسکن گلستان اذعان کرد: این تسهیلات با تعامل و همکاری هفت بانک در حال پرداخت است.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های دریافت تسهیلات برای متقاضیان بحث تضمین تسهیلات و عقد قرارداد با بانک‌های عامل بود که با پیگیری استاندار گلستان و سایر دستگاه‌های ذی‌صلاح و تعامل و همکاری بانک‌ها تا حدودی این موضوع مرتفع شد.

محسنی خاطرنشان کرد: در پنجاه و هفتمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در تاریخ 30 بهمن‌ماه توانستیم این موافقت را از تمامی بانک‌ها جذب کنیم و متقاضیانی که دارای بافت فرسوده در نقاط محروم و مرزی هستند مانند مراوه‌تپه، داشلی‌برون گنبدکاووس، گمیشان، بندرترکمن، آق‌قلا یک نفر ضامن بازاری و یا یک نفر دارای پروانه دامداری یا کشاورزی را به عنوان ضامن قبول کنند.

کارشناس مسوول تسهیلات بنیاد مسکن گلستان یادآور شد: یک نفر ضامن کارمند بدون نامه کسر از حقوق برای سایر افرادی که درخواست وام قرض‌الحسنه دادند کفایت می‌کند.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تغییر کد امنیتی