کارشناس مسوول تسهیلات بنیاد مسکن گلستان گفت: مبلغ طرح تسهیلات قرض‌الحسنه 20 میلیون تومانی ویژه نقاط مرزی استان گلستان است و یا افرادی که در راستای تخریب و مقاوم سازی منازل روستایی خود اقدام کنند که این وام با بازپرداخت 12 ساله خواهد بود.13961018000583 Test_PhotoH

به گزارش ساحل گمیشان ، محمد محسنی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در گرگان گفت: مبلغ  طرح تسهیلات قرض‌الحسنه 20 میلیون تومانی ویژه نقاط مرزی استان گلستان است و یا افرادی که در راستای تخریبو مقاوم سازی منازل روستایی خود اقدام کنند با بازپرداخت 12 سال خواهد بود.

وی تصریح کرد: تسهیلات مسکن روستایی از سال 1384 در دستور کار قرار گرفت و در قالب اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه در حال پرداخت است.

کارشناس مسوول تسهیلات بنیاد مسکن گلستان ابراز کرد: مبلغ طرح تسهیلات قرض‌الحسنه 18 میلیون تومان و 20 میلیون تومان است که تسهیلات 20 میلیون تومانی ویژه نقاط مرزی است و یا افرادی که در راستای تخریب و مقاوم‌سازی منازل روستایی خود اقدام کنند.

محسنی خاطرنشان کرد: تسهیلات قرض‌الحسنه با کارمزد پنج درصد به متقاضیان واجد شرایط ارائه می‌شود و با بازپرداخت 12 ساله خواهد بود.

کارشناس مسوول تسهیلات بنیاد مسکن گلستان اذعان کرد: این تسهیلات با تعامل و همکاری هفت بانک در حال پرداخت است.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین دغدغه‌های دریافت تسهیلات برای متقاضیان بحث تضمین تسهیلات و عقد قرارداد با بانک‌های عامل بود که با پیگیری استاندار گلستان و سایر دستگاه‌های ذی‌صلاح و تعامل و همکاری بانک‌ها تا حدودی این موضوع مرتفع شد.

محسنی خاطرنشان کرد: در پنجاه و هفتمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در تاریخ 30 بهمن‌ماه توانستیم این موافقت را از تمامی بانک‌ها جذب کنیم و متقاضیانی که دارای بافت فرسوده در نقاط محروم و مرزی هستند مانند مراوه‌تپه، داشلی‌برون گنبدکاووس، گمیشان، بندرترکمن، آق‌قلا یک نفر ضامن بازاری و یا یک نفر دارای پروانه دامداری یا کشاورزی را به عنوان ضامن قبول کنند.

کارشناس مسوول تسهیلات بنیاد مسکن گلستان یادآور شد: یک نفر ضامن کارمند بدون نامه کسر از حقوق برای سایر افرادی که درخواست وام قرض‌الحسنه دادند کفایت می‌کند.

انتهای پیام

آرشیو

روز : ماه : سال :