مرتع گردشگری سیمین شهر که به مناسبت ایام نوروز برپا شده بود ساعاتی پیش پس از پاکسازی و نظافت کامل محل به کار خود خاتمه داد.13

 به گزارش ساحل گمیشان ، مرتع گردشگری سیمین شهر از توابع شهرستان گمیشان که با همت شهرداری سیمین شهر در مراتع اطراف این شهر بنا شده بود ساعاتی پیش پس از نظافت و پاکسازی محل توسط کارکنان شهرداری به کار خود پایان داد.

این مرتع گردشگری که بنا بر گفته محمد خواجه شهردار سیمین شهر با حداقل سرمایه  حدود 4 میلیون تومان و با احداث سه چشمه سرویس بهداشتی سیار و تاب و چرخ و فلک سنتی ترکمن ایجاد شد بود و با استقبال کم نظیر مردم و گردشگران مواجه شد و روزانه بیش از 500 تا 600 خانوار با حضور در محل و یخت چکدرمه و بازی یک تفریح سالم و شاد خانوادگی را تجربه کردند.

به میان مردم حاضر در محل رفتیم و گفتگویی کوتاه با خانواده ها داشتیم و همه افراد حاضر بدون استثنا با توجه به نبود تفرجگاه مناسب در شهر خواستار دائمی بودن این محل بودند.

شهردار سیمین شهر در قبال این تقاضای به حق مردم گفت: در صورت موافقت و همکاری منابع طلبعی و محیط زیست و فرمانداری حاضر است این محل را به مکان دائمی تفریحی برای خانواده ها تبدیل کند و

کم در پایان گفت یکی از اهداف مهم شهرداری در ایجاد مرتع گردشگری  نشان دادن  ظرفیت این منطقه در جذب خانواده ها و گردشگران بوده است.

 

1

2

3

4

5

10

11

12

13

14

16

17

18

19

آرشیو

روز : ماه : سال :