مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح در نامه ای به دانشجویان جهاد گر فارس نوشت: به ای کاش روحیه و تفکرجهادی امثال شما مثل خون در همه ارکان و اجزاء و ابعاد و بویژه در همه مسئولان نظام ساری و جاری بود و حضرت آقا اینقدر خون و دل نمی خورد.151160 509
به گزارش ساحل گمیشان؛چندی پیش یک پایگاه محلی در استان فارس طی گزارشی از وضعیت زندگی نامطلوب یک دختر بچه در یکی از روستاهای شهرستان فسا خبر داد و نوشت:«اِلنا، در گوشه‌ای از شهرستان فسا با سختی و مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند و از ابتدایی‌ترین امکانات زندگی محروم است . این خانواده هیچ راه درآمدی ندارند»
 
اِلنا، کودک 2 ساله فسایی است که چون پدرش زندانی بوده، مادرش روز تولد او را رها کرده و رفته است.
151162 351
 
با انتشار این گزارش و باز نشر آن در رسانه ها و شبکه های اجتماعی موجی از ابراز همدردی مردمی از اقصی نقاط کشور و برخی از هموطنان خارج از ایران را در پی داشت.
151161 124
 
انتشار جزئیات بیشتری از وضعیت زندگی و معیشت این خانواده در سایت فسایی باعث شد تا گروهی از دانشجویان جهادگر وارد عمل شده و از مردم درخواست یاری و مساعدت جهت رفع مشکلات این دختر خردسال کردند که با استقبال مردمی مواجه شد.
 
دانشجویان به همراه اهالی منطقه و با کمک های مردمی برخی از نقاط مختلف کشور آستین همت را بالا زده و قصد ساخت سرپناهی برای النا دو ساله کردند.
151160 509
 
این گروه جهادی طی این مدت توانسته است با طراحی نقشه مهندسی یک واحد یک خوابه مسکونی کار را آغاز کند.
 
به دنبال انتشار تصاویری از آغاز فعالیت ساخت منزل مسکونی برای النا، توسط دانشجویان جهادی سردار باقر زاده مسئول کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح طی پیامی از حرکت انقلابی دانشجویان تجلیل کرد. در پیام سردار باقر زاده آمده است:«سلام حقیر را به بچه های خوب و باصفا و انقلابی گروه جهادی شهیدجاویدی(رضوان الله تعالی علیه) برسانید و بگویید: ای کاش روحیه و تفکرجهادی امثال شما مثل خون در همه ارکان و اجزاء و ابعاد و بویژه در همه مسئولین نظام ساری و جاری بود و حضرت آقا اینقدر خون و دل نمی خورد،شایسته است دوستان خوبم بخشی از ثواب کارهای جهادی خودشان را با شهید جاویدی قسمت کنند، اینطوری کارهایتان برکت بیشتری پیدا میکند و ان شاءالله موفق ترخواهید بود»/ دانا