شنبه, 05 اسفند 1396

یلدا در نزد مردمان گنجینه فرهنگ ها

امتیاز کاربران

n82767117-72059147صدای پای زمستان از میان آخرین برگ های پاییزی به گوش می‌رسد، سوز سرمای دی ماه کم کم زمین را از برگ های زرد پاییزی جارو کرده و آن را آماده میزبانی از زمستان می‌کند به همین منظور مردمان گنجینه فرهنگ ها شب یلدا را با شور وشوق خاص برگزار می کنند.

بلایی که فقر آهن سرتان می‌آورد

امتیاز کاربران

7239024 846آهن یک ماده معدنی است و وظیفه اصلی آن در بدن، رساندن اکسیژن به سراسر بدن است،آهن همچنین به دفع دی اکسید کربن نیز کمک می کند و فقر آهن پیامدهای زیادی برای بدن دارد.

می‌شود بعد از مرگ آدمها را زنده کرد!

امتیاز کاربران

n00158583-bبه تازگی رسانه‌های جهان از نتایج تحقیقات جدیدی درباره مرگ خبر دادند که نشان می‌داد مغز وقتی قلب از تپش می‌افتد، به کار خود ادامه می‌دهد و افرادی که مرگ‌شان به خاطر ایست قلبی اعلام می‌شود تا مدتی صداهای اطراف‌شان را می‌شنوند و به عبارتی مرگ خود را می‌بینند. رهبری این تحقیقات را دکتر سام پرنیا،پزشک ایرانی بر عهده داشت که به خاطر تحقیقاتش در این رابطه در جهان بسیار مشهور و شناخته شده است.

اربعین میعادگاه منتظران مهدی(عج) و عیسی مسیح(ع)/ رمزگشایی از اتحاد استراتژیک جمهوری اسلامی و روسیه

امتیاز کاربران

golestanema10این پیاده روی نشانه ای مهم از آمادگی برای یک تحول معنوی جهانی و آخرالزمانی است. من بعنوان یک مسیحی ارتدوکس با رویکرد آخرالزمانی انقلاب اسلامی که خود را حرکتی آماده گر برای ظهور مسیح و مهدی می داند، موافقم و امیدوارم با آن حادثه عظیم که پیروان همه ادیان منتظر آن هستند، فاصله زیادی نداشته باشیم.

گناهی که شیطان هم از آن بیزار است

امتیاز کاربران

6951179 787تهمت و بهتان به اندازه اى زشت و زننده است که حتى شیطان هم از انجام دهنده آن دو بیزارى مى جوید.

سرنوشت شوم قاتلان امام حسین (ع) پس از واقعه کربلا

امتیاز کاربران

6792851 493قاتلان امام حسین (ع) و یاران ایشان پس از واقعه کربلا دچار سخت‌ترین بلاها شدند و به سزای اعمالشان رسیدند.

آرشیو

روز :  
ماه :  
سال :