13910331000220 PhotoAوزیر ورزش و جوانان گفت: وزارت ورزش و جوانان هیچ پیش‌بینی‌‌ درباره تعداد مدال‌ها در المپیک نداشته است و این کار را به صلاح نمی‌دانم.

محمد عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره پیش‌بینی تعداد مدال‌های کاروان ورزشی ایران که از سوی وزارت ورزش و جوانان در برخی رسانه‌ها اعلام شده بود گفت: پیش‌بینی نداشته‌ایم؛ نمی‌دانم چرا عده‌ای از خود مطالبی را می‌نویسند و به نام وزرات ورش اعلام می‌کنند، بعد هم می‌نشینند و درباره آن نقد و بررسی می‌کنند.

وی ادمه داد: چنین کاری را به هیچ عنوان به صلاح نمی‌دانم و بارها به همکارانم در وزارتخانه توصیه‌ کرده‌ام که پیش‌بینی نکنند؛ همین قدر که ورزشکاران ما موفق به حضور در المپیک شده‌اند برای ما قهرمان هستند.

عباسی در پاسخ به این سوال که توقع وزارت ورزش نسبت به این پیش‌بینی اعلام شده بیشتر است یا کمتر عنوان کرد: باید منتظر باشیم؛ باید خیلی بیشتر از این امیدوار باشیم، اما توقعمان را هم بالا نبریم.

وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: سابقه مدال‌های ما در المپیک‌های گذشته مشخص و معلوم است و نیازی نیست حرف‌های عجیب و غریب بزنیم. دلمان می‌خواهد در المپیک سرفراز باشیم و خیلی امیدواریم.