پنج شنبه, 30 شهریور 1396

جنایات دولت میانمار اوج وحشی گری در دنیای امروز است

امتیاز کاربران

imagesنماینده ولی فقیه در سپاه گمیشان گفت:آنچه امروز در میانمار می گذرد فاجعه بزرگ انسانی که  قفط به دلیل مسلمان بودن به طرز وحشیانه ای در مقابل دیدگان جهانیان انسانها را میکشند و به آتش میکشند .

گزارش تصویری/جشن شکرگزاری برداشت میگو در گمیشان

امتیاز کاربران

13جشن برداشت میگو گمیشان با حضور نماینده شهرستانهای غرب استان ، فرمانداران گمیشان و آق قلا ورییس سازمان شیلات ایران در گمیشان برگزار شد.

گمیشان ظرفیت های خوبی را در حوزه طرح های اقتصاد مقاومتی دار

امتیاز کاربران

82423635-71399962فرماندار گمیشان در دیدار مدیر جهاد دانشگاهی گلستان گفت : شهرستان گمیشان ظرفیت های خاص و ویژه ای را برای اجرایی شدن طرح های اقتصاد مقاومتی دارد.

اعزام 46 زائر زیارت اولی گمیشان به مشهد مقدس

امتیاز کاربران

azamفرمانده سپاه ناحیه گمیشان از اعزام  رایگان  46 نفر از خواهران و برادران گمیشانی که به دلایل مختلف تا کنون موفق به زیارت حرم امام رضا (ع) نشده بودند خبر داد.

روزگار آخرین بازمانده از نسل سازندگان زیورآلات ترکمن در گمیشان

امتیاز کاربران

17-9-13-751437-5«من یکی از ۳ بازمانده نسل صنعتگرانی هستم که زیورآلات ترکمنی می‌سازند.» این گفته قلیچ مراد، روحانی ترکمنی است که به آخوند حاجی قلی شهرت دارد. این روحانی ۴۶ساله ساکن شهرستان گمیشان حتی یک کارگاه کوچک هم ندارد تا بتواند با فراغ خاطر راه پدر را ادامه دهد.

تریلی سیار نمایش کانون، 'تکه زمینی به اندازه پوست گاو' را به گمیشان آورد !!!

امتیاز کاربران

q2تریلی سیار نمایش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سفر 7 روزه خود به استان گلستان در حال اجرای نمایش موزیکال «تکه زمینی به اندازه پوست گاو» می باشد که دوشنبه 11صبح در جمع مردم روستای خواجه نفس حضور پیدا کرد.

آرشیو

روز :  
ماه :  
سال :