این فرد معلوم الحال جزو همان لیست 700 نفره ای بود که به استاندار گلستان جهت انتصابات داده شده و حالا نوبت استخدام وی رسیده است .

به گزارش ساحل گمیشان به نقل از گلستان ما ؛ الف – خ از فعالان فتنه 88 در سازمان مدیریت پسماند استان گلستان بکارگیری شده است .

این فرد جزو همان لیست 700 نفره ای بود که به استاندار گلستان جهت انتصابات داده شده و حالا نوبت استخدام وی رسیده است .

وی فعال در ستاد جوانان روحانی در انتخابات سال 96 بوده و به لطف همین مسئولیت الکی هم اکنون توانسته در سازمان پسماند مشغول بکار شود در حالیکه جوانان متخصص شهر گرگان که تحصیلاتی در حد فوق لیسانس دارند باید با پراید پدرشان مسافرکشی کنند .

گفته شده این فرد دیپلمه هست هر چند که گفته می شود وی مدرک لیسانس از دانشگاه علمی کاربردی گرفته اما مدرک تحصیلی وی محل مناقشه است .

خبرگاری ایلنا درباره او می نویسد: خ روزنامه نگار اصلاح طلب است که پیش تر سابقه همکاری در هفته نامه های «سلیم» و «گلشن مهر» را داشته است. وی همچنین رئیس سازمان جوانان «حزب اعتدال و توسعه» در استان گلستان است. خ سابقه سخنگویی و عضویت شورای مرکزی مجمع جوانان اصلاح طلب گلستان را در کارنامه خود دارد.

استاندار گلستان واقعا باید پاسخگو باشد که چرا در مقابل استخدام وبکارگیری فتنه گران سکوت کرده و اینچنین در مقابل در نوردیدن خط قرمز های نظام چراغ سبز روشن کرده است همانهایی که در سال 88 خون به دل امام جامعه کردند ، مردم را گرفتار کردند و با نامه نگاری به اوباما زمینه تحریم بیشتر و سختی معیشت زندگی ایرانیها را فراهم ساختند .

انتهای پیام /